sitemap - en to cs translation catalogue (151 entries)

en: Comment Count
cs: Počet komentářů

en: Uses the number of comments of the post to calculate the priority
cs: K vypočítání priority se využívá počet komentářů

en: Comment Average
cs: Průměrný počet komentářů

en: Uses the average comment count to calculate the priority
cs: K vypočítání priority se využívá průměrného počtu komentářů

en: Popularity Contest
cs: Soutěž popularity

en: Uses the activated <a href="%1">Popularity Contest Plugin</a> from <a href="%2">Alex King</a>. See <a href="%3">Settings</a> and <a href="%4">Most Popular Posts</a>
cs: Využívá se pluginu <a href="%1">Soutěž popularity (Popularity contest)</a> od <a href="%2">Alexe Kinga</a>. Viz <a href="%3">Nastavení</a> a <a href="%4">Nejpopulárnější příspěvky</a>

en: XML-Sitemap Generator
cs: Generátor XML-Sitemapy

en: Thank you very much for your donation. You help me to continue support and development of this plugin and other free software!
cs: Děkuji vám mockrát za vaše příspěvky. Pomáháte tím pokračovat v podpoře a vývoji tohoto pluginu a dalšího nekomerčního softwaru!

en: Hide this notice
cs: Skrýt toto oznámení

en: Thanks for using this plugin! You've installed this plugin over a month ago. If it works and your are satisfied with the results, isn't it worth at least one dollar? <a href="%s">Donations</a> help me to continue support and development of this <i>free</i> software! <a href="%s">Sure, no problem!</a>
cs: Díky za používání tohoto pluginu! Už je to více než měsíc, co jste ho naistalovali. Pokud funguje k vaší spokojenosti, není hoden alespoň toho jednoho dolaru? <a href="%s">Peněžní příspěvky</a> mi pomáhají pokračovat v podpoře a vývoji tohoto <i>nekomerčního</i> softwaru! <a href="%s">Ovšem, žádný problém!</a>

en: No thanks, please don't bug me anymore!
cs: Ne, díky, už mě prosím neotravuj!

en: XML Sitemap Generator for WordPress
cs: Generátor XML Sitemap

en: Configuration updated
cs: Nastavení aktualizováno

en: Error while saving options
cs: Při ukládání nastavení nastala chyba

en: Pages saved
cs: Stránka uložena

en: Error while saving pages
cs: Při ukládání stránek nastala chyba

en: <a href="%s">Robots.txt</a> file saved
cs: Soubor <a href="%s">robots.txt</a> uložen

en: Error while saving Robots.txt file
cs: Při ukládání souboru robots.txt nastala chyba

en: The default configuration was restored.
cs: Výchozí nastavení bylo obnoveno.

en: open
cs: otevřít

en: close
cs: zavřít

en: click-down and drag to move this box
cs: Podržte tlačítko myši a táhněte tento box dolů

en: click to %toggle% this box
cs: klikněte k přepnutí viditelnosti tohoto boxu

en: use the arrow keys to move this box
cs: k přesunutí tohoto boxu použijte šipky na klávesnici

en: , or press the enter key to %toggle% it
cs: , anebo stiskněte Enter k přepnutí viditelnosti

en: About this Plugin:
cs: O tomto pluginu:

en: Plugin Homepage
cs: Domovská stránka pluginu

en: Notify List
cs: Oznamovatel novinek

en: Support Forum
cs: Podpora (fórum)

en: Donate with PayPal
cs: Přispějte přes PayPal

en: My Amazon Wish List
cs: Můj WishList na Amazonu

en: translator_name
cs: Peter "Kahi" Kahoun

en: translator_url
cs: http://kahi.cz/wordpress

en: Sitemap Resources:
cs: Zdroje:

en: Sitemaps Protocol
cs: Sitemaps protokol

en: Official Sitemaps FAQ
cs: Oficiální Sitemaps FAQ

en: My Sitemaps FAQ
cs: Mé Sitemaps FAQ

en: Recent Donations:
cs: Poslední příspěvky:

en: List of the donors
cs: Seznam dárců

en: Hide this list
cs: Skrýt seznam

en: Thanks for your support!
cs: Díky za vaši podporu!

en: Status
cs: Stav

en: The sitemap wasn't built yet. <a href="%s">Click here</a> to build it the first time.
cs: Sitemapa ještě nebyla vytvořena. <a href="%s">Klikněte sem</a> pro první vytvoření.

en: Your <a href="%url%">sitemap</a> was last built on <b>%date%</b>.
cs: Vaše <a href="%url%">sitemapa</a> byla naposledy aktualizována <b>%date%</b>.

en: There was a problem writing your sitemap file. Make sure the file exists and is writable. <a href="%url%">Learn more</a
cs: Vyskytl se problém při zápisu do souboru sitemapy. Ujistěte se prosím, že soubor existuje a je do něj povolen zápis. <a href="%url%">Dozvědět se víc</a>

en: Your sitemap (<a href="%url%">zipped</a>) was last built on <b>%date%</b>.
cs: Vaše  <a href="%url%">zazipovaná sitemapa</a> byla naposledy aktualizována <b>%date%</b>.

en: There was a problem writing your zipped sitemap file. Make sure the file exists and is writable. <a href="%url%">Learn more</a
cs: Vyskytl se problém při zápisu do souboru zazipované sitemapy. Ujistěte se prosím, že soubor existuje a je do něj povolen zápis. <a href="%url%">Dozvědět se víc</a>

en: Google was <b>successfully notified</b> about changes.
cs: Google byl <b>úspěšně upozorněn</b> na změny.

en: It took %time% seconds to notify Google, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
cs: Oznámení Googlu zabralo %time% sekund, možná budete chtít deaktivovat tuto funkci pro snížení potřebného času k vytváření sitemapy.

en: There was a problem while notifying Google. <a href="%s">View result</a>
cs: Vyskytl se problém při oznamování změn Googlu. <a href="%s">Prohlédnout výsledek</a>

en: YAHOO was <b>successfully notified</b> about changes.
cs: Yahoo byl  <b>úspěšně upozorněn</b> na změny.

en: It took %time% seconds to notify YAHOO, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
cs: Oznámení Yahoo zabralo %time% sekund, možná budete chtít deaktivovat tuto funkci pro snížení potřebného času k vytváření sitemapy.

en: There was a problem while notifying YAHOO. <a href="%s">View result</a>
cs: Vyskytl se problém při oznamování změn Yahoo. <a href="%s">Prohlédnout výsledek</a>

en: Ask.com was <b>successfully notified</b> about changes.
cs: Ask.com byl  <b>úspěšně upozorněn</b> na změny.

en: It took %time% seconds to notify Ask.com, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
cs: Oznámení Ask.com zabralo %time% sekund, možná budete chtít deaktivovat tuto funkci pro snížení potřebného času k vytváření sitemapy.

en: There was a problem while notifying Ask.com. <a href="%s">View result</a>
cs: Vyskytl se problém při oznamování změn Ask.com. <a href="%s">Prohlédnout výsledek</a>

en: The building process took about <b>%time% seconds</b> to complete and used %memory% MB of memory.
cs: Proces vytváření zabral kolem <b>%time% seconds</b> a spotřeboval %memory% MB paměti.

en: The building process took about <b>%time% seconds</b> to complete.
cs: Proces vytváření zabral kolem <b>%time% sekund</b>.

en: The content of your sitemap <strong>didn't change</strong> since the last time so the files were not written and no search engine was pinged.
cs: Obsah vaší sitemapy <strong>se nezměnil</strong> od posledního vytváření, takže soubory nebyly aktualizovány a vyhledávače nebyly upozorňovány na změny.

en: The last run didn't finish! Maybe you can raise the memory or time limit for PHP scripts. <a href="%url%">Learn more</a>
cs: Poslední běh neproběhl do konce! Možná byste mohli navýšit limit paměti či maximálního času pro PHP skripty. <a href="%url%">Dozvědět se víc</a>

en: The last known memory usage of the script was %memused%MB, the limit of your server is %memlimit%.
cs: Poslední známé využití paměti bylo %memused%MB, limit vašeho serveru je %memlimit%.

en: The last known execution time of the script was %timeused% seconds, the limit of your server is %timelimit% seconds.
cs: Poslední známý čas trvání skriptu byl  %timeused%  sekund, limit vašeho serveru je %timelimit% sekund.

en: The script stopped around post number %lastpost% (+/- 100)
cs: Skript byl zastaven kolem příspěvku číslo %lastpost% (+/- 100)

en: If you changed something on your server or blog, you should <a href="%s">rebuild the sitemap</a> manually.
cs: Pokud bylo něco na vašem serveru nebo blogu změněno, měli byste <a href="%s">aktualizovat sitemapu</a> ručně.

en: If you encounter any problems with the build process you can use the <a href="%d">debug function</a> to get more information.
cs: Pokud zaregistrujete jakékoli problémy při procesu aktualizace sitemapy, k získání více informací můžete použít <a href="%d">ladící funkci</a>.

en: Basic Options
cs: Základní možnosti

en: Sitemap files:
cs: Soubory sitemapy:

en: Learn more
cs: Dozvědět se víc

en: Write a normal XML file (your filename)
cs: Ukládat normální XML soubor (jméno vašeho souboru)

en: Write a gzipped file (your filename + .gz)
cs: Ukládat komprimovaný (gzip) soubor (jméno vašeho souboru + .gz)

en: Building mode:
cs: Mód aktualizace:

en: Rebuild sitemap if you change the content of your blog
cs: Aktualizovat sitemapu při každé změně v obsahu vašeho blogu

en: Enable manual sitemap building via GET Request
cs: Povolit ruční aktualizaci sitemapy pomocí GET dotazu

en: This will allow you to refresh your sitemap if an external tool wrote into the WordPress database without using the WordPress API. Use the following URL to start the process: <a href="%1">%1</a> Please check the logfile above to see if sitemap was successfully built.
cs: Toto umožní aktualizovat vaši sitemapu, pokud do databáze Wordpressu zapíše data nějaký externí nástroj bez využití WordPress API. Použijte tuto URL ke spuštění procesu: <a href="%1">%1</a>. Prosím zkontrolujte log-soubor výše, jestli byla sitemapa aktualizována úspěšně.

en: Update notification:
cs: Oznámení o aktualizaci:

en: Notify Google about updates of your Blog
cs: Oznamovat Googlu změny na vašem blogu

en: No registration required, but you can join the <a href="%s">Google Webmaster Tools</a> to check crawling statistics.
cs: Registrace není vyžadována, ale může se připojit k <a href="%s">Google Webmaster Tools</a> kvůli kontrole statistik návštěv vyhledávače.

en: Notify Ask.com about updates of your Blog
cs: Oznamovat Ask.com změny na vašem blogu

en: No registration required.
cs: Registrace není vyžadována.

en: Notify YAHOO about updates of your Blog
cs: Oznamovat Yahoo změny na vašem blogu

en: No registration required, but you can sign up for the <a href="%s">YAHOO Site Explorer</a> to view the crawling progress.
cs: Registrace není vyžadována, ale můžete se přihlásit do <a href="%s">YAHOO Site Explorer</a> kvůli prohlížení postupu návštěv vyhledávače.

en: Modify or create %s file in blog root which contains the sitemap location.
cs: Upravit nebo vytvořit %s soubor v kořeni blogu, který obsahuje adresu sitemapy.

en: File permissions:
cs: Oprávnění k souboru:

en: OK, robots.txt is writable.
cs: V pořádku, je možné zapisovat do robots.txt.

en: Error, robots.txt is not writable.
cs: Chyba, není možné zapisovat do robots.txt.

en: OK, robots.txt doesn't exist but the directory is writable.
cs: V pořádku, robots.txt neexistuje, ale zápis do adresáře je povolen.

en: Error, robots.txt doesn't exist and the directory is not writable
cs: Chyba, robots.txt neexistuje a zápis do adresáře není povolen.

en: Advanced options:
cs: Pokročilé možnosti:

en: Limit the number of posts in the sitemap:
cs: Omezit počet příspěvků v sitemapě:

en: Newer posts will be included first
cs: Novější příspěvky budou zahrnuty nejdříve

en: Try to increase the memory limit to:
cs: Zkuste navýšit limit paměti na:

en: e.g. "4M", "16M"
cs: např: "4M", "16M"

en: Try to increase the execution time limit to:
cs: Zkuste navýšit maximální čas provádění skriptu na:

en: in seconds, e.g. "60" or "0" for unlimited
cs: v sekundách, např. "60" anebo "0" pro nekonečno

en: Include a XSLT stylesheet:
cs: Připojit XSLT stylopis:

en: Use Default
cs: Použít výchozí

en: Full or relative URL to your .xsl file
cs: Adresa k vašemu .xsl souboru

en: Enable MySQL standard mode. Use this only if you're getting MySQL errors. (Needs much more memory!)
cs: Povolit standardní mód MySQL. Toto používejte jedině když se zobrazují MySQL chyby - vyžaduje to mnohem víc paměti!

en: Build the sitemap in a background process (You don't have to wait when you save a post)
cs: Vytvářet sitemapu v pozadí (Tzn. nebudete muset čekat při ukládání příspěvku)

en: Exclude the following posts or pages:
cs: Vyřadit tyto příspěvky či stránky:

en: List of IDs, separated by comma
cs: Seznam ID oddělených čárkou

en: Additional pages
cs: Stránky navíc

en: Here you can specify files or URLs which should be included in the sitemap, but do not belong to your Blog/WordPress.<br />For example, if your domain is www.foo.com and your blog is located on www.foo.com/blog you might want to include your homepage at www.foo.com
cs: Zde můžete nastavit URL adresy, které mají být zahrnuty do sitemapy, ale nenáleží k blogu/WordPressu.<br />Například, pokud vaše doména je www.něco.cz a váš blog se nachází na www.něco.cz/blog, možná byste chtěli zahrnout i www.něco.cz

en: Note
cs: Poznámka

en: If your blog is in a subdirectory and you want to add pages which are NOT in the blog directory or beneath, you MUST place your sitemap file in the root directory (Look at the &quot;Location of your sitemap file&quot; section on this page)!
cs: Je-li váš blog v podsložce a chcete-li přidat stránky, které NEJSOU v adresáři blogu (anebo v podadresářích), MUSÍTE umístit vaši sitemapu do kořenové složky (Viz sekce &quot;Umístění vaší sitemapy&quot; na této stránce)!

en: URL to the page
cs: URL stránky

en: Enter the URL to the page. Examples: http://www.foo.com/index.html or www.foo.com/home
cs: Vložte URL (adresu) stránky. Příklady: http://www.něco.cz/index.html nebo www.něco.cz/home

en: Priority
cs: Priorita

en: Choose the priority of the page relative to the other pages. For example, your homepage might have a higher priority than your imprint.
cs: Vyberte prioritu stránky relativně k ostatním stránkám. Například, vaše titulní stránka by měla mít vyšší prioritu než stránka O mně.

en: Last Changed
cs: Naposledy změněno

en: Enter the date of the last change as YYYY-MM-DD (2005-12-31 for example) (optional).
cs: Vložte datum poslední změny ve formátu RRRR-MM-DD (například 2007-08-12) (nepovinné).

en: Change Frequency
cs: Nastavit frekvenci

en: No pages defined.
cs: Nejsou definovány žádné stránky.

en: Add new page
cs: Přidat novou stránku

en: Post Priority
cs: Priorita příspěvků

en: Please select how the priority of each post should be calculated:
cs: Vyberte prosím způsob, kterým má být priorita každého z příspěvků vypočítávána.

en: Do not use automatic priority calculation
cs: Nepoužívat automatický výpočet priority

en: All posts will have the same priority which is defined in &quot;Priorities&quot;
cs: Všechny příspěvky budou mít stejnou prioritu, která je definována v &quot;Prioritách&quot;

en: Location of your sitemap file
cs: Umístění vaší sitemapy

en: Automatic detection
cs: Automatická detekce

en: Filename of the sitemap file
cs: Jméno souboru sitemapy

en: Detected Path
cs: Zjištěná cesta

en: Detected URL
cs: Zjištěná URL

en: Custom location
cs: Vlastní umístění

en: Absolute or relative path to the sitemap file, including name.
cs: Absolutní nebo relativní cesta k sitemapě, včetně jména souboru.

en: Example
cs: Příklad

en: Complete URL to the sitemap file, including name.
cs: Celá URL k sitemapě, včetně jména.

en: Sitemap Content
cs: Obsah sitemapy

en: Include homepage
cs: Zahrnout titulní stránku

en: Include posts
cs: Zahrnout příspěvky

en: Include static pages
cs: Zahrnout statické stránky

en: Include categories
cs: Zahrnout rubriky

en: Include archives
cs: Zahrnout archivy

en: Include tag pages
cs: Zahrnout stránky štítků

en: Include author pages
cs: Zahrnout stránky autorů

en: Change frequencies
cs: Nastavení frekvence

en: Please note that the value of this tag is considered a hint and not a command. Even though search engine crawlers consider this information when making decisions, they may crawl pages marked "hourly" less frequently than that, and they may crawl pages marked "yearly" more frequently than that. It is also likely that crawlers will periodically crawl pages marked "never" so that they can handle unexpected changes to those pages.
cs: Berte prosím na vědomí, že hodnota tohoto štítku je jen zvažována "jako náznak", není to příkaz. Přestože vyhledávací roboti berou při rozhodování tuto hodnotu na vědomí, přesto mohou navštěvovat stránky označené jako "každou hodinu" méně často, a také mohou stránky označené jako "ročně" navštěvovat častěji. Rovněž je pravděpodobné, že roboti budou naštěvovat i stránky označené jako "nikdy" aby se mohli vypořádat s nečekanými změnami na těchto stránkách.

en: Homepage
cs: Titulní stránka

en: Posts
cs: Příspěvky

en: Static pages
cs: Statické stránky

en: Categories
cs: Rubriky

en: The current archive of this month (Should be the same like your homepage)
cs: Stávající archiv tohoto měsíce (Měl by být stejný jako vaše titulní stránka)

en: Older archives (Changes only if you edit an old post)
cs: Starší archivy (Mění se jen když upravíte starý příspěvek)

en: Tag pages
cs: Stránky štítků

en: Author pages
cs: Stránky autorů

en: Priorities
cs: Priority

en: Posts (If auto calculation is disabled)
cs: Příspěvky (Když je automatický výpočet vypnutý)

en: Minimum post priority (Even if auto calculation is enabled)
cs: Minimální priorita příspěvku (I když je povolený automatický výpočet)

en: Archives
cs: Archivy

en: Update options
cs: Aktualizovat možnosti

en: Reset options
cs: Vynulovat možnosti
