Google XML Sitemaps v3.1.4 - en to uk translation catalogue (173 entries)

en: Comment Count
uk: Личільник коментарів

en: Uses the number of comments of the post to calculate the priority
uk: Використовує кількість коментарів до публікацій для калькуляції пріорітету

en: Comment Average
uk: Коментарів Середнє

en: Uses the average comment count to calculate the priority
uk: Використовує кількість коментарів у середньому для калькуляції пріорітету

en: Popularity Contest
uk: Конкурс Популярності

en: Uses the activated <a href="%1">Popularity Contest Plugin</a> from <a href="%2">Alex King</a>. See <a href="%3">Settings</a> and <a href="%4">Most Popular Posts</a>
uk: Використовує активований <a href="%1"> Popularity Contest Plugin </a> від <a href="%2"> Alex King< </a>. Див. <a href="%3"> Налаштування </a> та <a href="%4"> Популярні повідомлення </a>

en: Always
uk: Завжди

en: Hourly
uk: Щочасу

en: Daily
uk: Щоденно

en: Weekly
uk: Щонедільно

en: Monthly
uk: Щомісячно

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Never
uk: Ніколи

en: Thank you very much for your donation. You help me to continue support and development of this plugin and other free software!
uk: Дякую вам дуже за ваше пожертвування. Ви допомагаете мені підтримувати та розробляти цій плагін та інше вільне програмне забеспечення.

en: Hide this notice
uk: Приховати це повідомлення

en: Thanks for using this plugin! You've installed this plugin over a month ago. If it works and your are satisfied with the results, isn't it worth at least one dollar? <a href="%s">Donations</a> help me to continue support and development of this <i>free</i> software! <a href="%s">Sure, no problem!</a>
uk: Дякую за використання цього плагіна! Ви встановили цей плагін більше місяця тому. Якщо він працює, і Ви задоволені результатами, чи не варто це щонайменше один долар? <a href="%s"> Пожертвування </a>  допомають мені продовжити підтримку і розвиток цього <i> безкоштовного </i> програмного забезпечення! <a href="%s"> Звичайно, немає проблем! </a>

en: No thanks, please don't bug me anymore!
uk: Ні, дякую, будь ласка, не турбуйте мене!

en: Your sitemap is being refreshed at the moment. Depending on your blog size this might take some time!
uk: Ваша мапа сайту наразі  оновлюється. В залежності від розміру вашого блогу це може зайняти деякий час!

en: Your sitemap will be refreshed in %s seconds. Depending on your blog size this might take some time!
uk: Ваша мапа сайту буде оновлена за % S секунд. В залежності від розміру вашого блогу це може зайняти деякий час!

en: XML Sitemap Generator for WordPress
uk: XML Генератор Мапи сайту для WordPress

en: Configuration updated
uk: Конфігурація оновлена

en: Error while saving options
uk: Помилка при збереженні опцій

en: Pages saved
uk: Сторінка збережена

en: Error while saving pages
uk: Помилка при збереженні сторінок

en: The default configuration was restored.
uk: Конфігурація за замовчуванням була відновлена.

en: About this Plugin:
uk: Про цей Плагін:

en: Plugin Homepage
uk: Домашня сторінка Плагіну

en: Suggest a Feature
uk: Замовити Функціонал

en: Notify List
uk: Лист Повідомленнь

en: Support Forum
uk: Форум Підтримки

en: Report a Bug
uk: Повідомити про помилку

en: Donate with PayPal
uk: Пожертвувати через PayPal

en: My Amazon Wish List
uk: Мій ліст побажаннь на Amazon

en: translator_name
uk: Чеміс Олена

en: translator_url
uk: http://stereo-lisa.org.ua

en: Sitemap Resources:
uk: Ресурси Мапи сайту

en: Webmaster Tools
uk: Інструмент Веб-майстрів

en: Webmaster Blog
uk: Блог Веб-майстера

en: Site Explorer
uk: Перегляд Сайту

en: Search Blog
uk: Пошук Блога

en: Webmaster Center Blog
uk: Блог Центра Веб-майстрів

en: Sitemaps Protocol
uk: Протокол Sitemaps

en: Official Sitemaps FAQ
uk: Офіційний Sitemaps FAQ

en: My Sitemaps FAQ
uk: Мій Sitemaps FAQ

en: Recent Donations:
uk: Останні Пожертвування

en: List of the donors
uk: Перелік Спонсорів

en: Hide this list
uk: Сховати цей перелік

en: Thanks for your support!
uk: Дякую за вашу підтримку!

en: Status
uk: Статус

en: The sitemap wasn't built yet. <a href="%s">Click here</a> to build it the first time.
uk: Мапа сайту ще не була побудована. <a href="%s"> Натисніть тут </a>, щоб побудувати її в перший раз.

en: Your <a href="%url%">sitemap</a> was last built on <b>%date%</b>.
uk: Ваша <a href="%url%">мапа сайту</a> була в останнє побудована <b>%date%</b>.

en: There was a problem writing your sitemap file. Make sure the file exists and is writable. <a href="%url%">Learn more</a
uk: Проблема запису вашогої мапи сайту у файл. Переконайтеся, що файл існує і є права на  запис. <a href="%url%">Дізнатись більше</a>

en: Your sitemap (<a href="%url%">zipped</a>) was last built on <b>%date%</b>.
uk: Вашу (<a href="%url%">стиснуту</a>) мапу сайту минулого разу побудовано <b>%date%</b>.

en: There was a problem writing your zipped sitemap file. Make sure the file exists and is writable. <a href="%url%">Learn more</a
uk: Проблема запису вашої стиснутої мапи сайту у файл. Переконайтеся, що файл існує і є права на  запис. <a href="%url%">Дізнатись більше</a>

en: Google was <b>successfully notified</b> about changes.
uk: Google був <b>успішно повідомлений</b> про зміни.

en: It took %time% seconds to notify Google, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
uk: Це займе %time% секунд щоб повідомити Google, можливо, ви хочете вимкнути цю функцію для скорочення часу побудови.

en: There was a problem while notifying Google. <a href="%s">View result</a>
uk: Виникла проблема при повідомленні Google. <a href="%s">Дивитись результат</a>

en: YAHOO was <b>successfully notified</b> about changes.
uk: YAHOO був <b>успішно повідомлений</b> про зміни.

en: It took %time% seconds to notify YAHOO, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
uk: Це займе %time% секунд щоб повідомити YAHOO, можливо, ви хочете вимкнути цю функцію для скорочення часу побудови.

en: There was a problem while notifying YAHOO. <a href="%s">View result</a>
uk: Виникла проблема при повідомленні YAHOO. <a href="%s">Дивитись результат</a>

en: Bing was <b>successfully notified</b> about changes.
uk: Bing був <b>успішно повідомлений</b> про зміни.

en: It took %time% seconds to notify Bing, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
uk: Це займе %time% секунд щоб повідомити Bing, можливо, ви хочете вимкнути цю функцію для скорочення часу побудови.

en: There was a problem while notifying Bing. <a href="%s">View result</a>
uk: Виникла проблема при повідомленні Bing. <a href="%s">Дивитись результат</a>

en: Ask.com was <b>successfully notified</b> about changes.
uk: Ask.com був <b>успішно повідомлений</b> про зміни.

en: It took %time% seconds to notify Ask.com, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
uk: Це займе %time% секунд щоб повідомити Ask.com, можливо, ви хочете вимкнути цю функцію для скорочення часу побудови.

en: There was a problem while notifying Ask.com. <a href="%s">View result</a>
uk: Виникла проблема при повідомленні Ask.com. <a href="%s">Дивитись результат</a>

en: The building process took about <b>%time% seconds</b> to complete and used %memory% MB of memory.
uk: Процес побудови зайняв <b>%time% секунд</b> для завершення і використував %memory% MB пам'яті.

en: The building process took about <b>%time% seconds</b> to complete.
uk: Процес побудови зайняв близько <b>%time% секунд</b> до завершення.

en: The content of your sitemap <strong>didn't change</strong> since the last time so the files were not written and no search engine was pinged.
uk: Зміст Вашогої мапи сайту <strong> не змінився </strong>, оскільки останній раз, файли не було  записано, і не відбувся пінг пошукової системи.

en: The building process might still be active! Reload the page in a few seconds and check if something has changed.
uk: Процес побудови може бути ще активним! Перезавантажте сторінку через кілька секунд, і перевірьте - чи відбулись зміни.

en: The last run didn't finish! Maybe you can raise the memory or time limit for PHP scripts. <a href="%url%">Learn more</a>
uk: Останній запуск не закінчився! Можливо ви збільшите пам'ять або лімит часу для PHP скриптів. <a href="%url%">Дізнатися більше</a>

en: The last known memory usage of the script was %memused%MB, the limit of your server is %memlimit%.
uk: Останнє відоме використання пам'яті сценарієм було %memused%MB, межа для вашого сервера є %memlimit%.

en: The last known execution time of the script was %timeused% seconds, the limit of your server is %timelimit% seconds.
uk: Останній відомий час виконання сценарію був %timeused% секунд, межа для вашого сервера є %timelimit% секунд.

en: The script stopped around post number %lastpost% (+/- 100)
uk: Сценарій зупинено біля публікації номер %lastpost% (+/- 100)

en: If you changed something on your server or blog, you should <a href="%s">rebuild the sitemap</a> manually.
uk: Якщо ви змінювали які-небудь елементи на вашому сервері або  блогі, потрібно <a href="%s"> відновити мапу сайту</a> вручну.

en: If you encounter any problems with the build process you can use the <a href="%d">debug function</a> to get more information.
uk: Якщо у вас виникнуть проблеми з процесом побудови можна використовувати <a href="%d"> відлагоджувальна функції </a>, щоб одержати більш докладну інформацію.

en: Basic Options
uk: Базові Опції

en: Sitemap files:
uk: Файли Мапи сайту

en: Learn more
uk: Дізнатись більше

en: Write a normal XML file (your filename)
uk: Запишіть нормальний XML файл (ваша назва файлу )

en: Write a gzipped file (your filename + .gz)
uk: Запишіть стиснутий файл (ваша назва файлу + .gz)

en: Building mode:
uk: Режим побудови:

en: Rebuild sitemap if you change the content of your blog
uk: Перебудуйте мапу сайту, якщо ви змінили зміст вашого блогу

en: Enable manual sitemap building via GET Request
uk: Включити ручну побудову мапи сайту через GET запит

en: This will allow you to refresh your sitemap if an external tool wrote into the WordPress database without using the WordPress API. Use the following URL to start the process: <a href="%1">%1</a> Please check the logfile above to see if sitemap was successfully built.
uk: Це дозволить вам оновити ваш сайт, якщо зовнішній інструмент писав у WordPress бази даних без використання WordPress API. Використовуйте наступний URL, щоб розпочати цей процес: <a href="%1">%1</a> Будь ласка, перевірте логи вище, щоб побачити, якщо мапа сайту була успішно побудована.

en: Update notification:
uk: Повідомлення про оновлення:

en: Notify Google about updates of your Blog
uk: Повідомити Google про оновлення Вашого блогу

en: No registration required, but you can join the <a href="%s">Google Webmaster Tools</a> to check crawling statistics.
uk: Не потрібна реєстрація, але ви можете приєднатися до <a href="%s"> Google Інструменти для веб-майстрів </ A>, щоб перевірити статистику сканування.

en: Notify Bing (formerly MSN Live Search) about updates of your Blog
uk: Повідомляти Бінго (колишній MSN Live Search) про оновлення Вашого блогу

en: No registration required, but you can join the <a href="%s">Bing Webmaster Tools</a> to check crawling statistics.
uk: Не потрібна реєстрація, але ви можете приєднатися до <a href="%s"> Bing Інструменти для веб-майстрів </a>, щоб перевірити статистику сканування.

en: Notify Ask.com about updates of your Blog
uk: Повідомити Ask.com  про оновлення Вашого блогу

en: No registration required.
uk: Не потрібна реєстрація.

en: Notify YAHOO about updates of your Blog
uk: Повідомити YAHOO  про оновлення Вашого блогу

en: Your Application ID:
uk: Ваш идентифікатор :

en: Don't you have such a key? <a href="%s1">Request one here</a>! %s2
uk: Ви не маєте такого ключа? <a href="%s1">Запитати його тут</a>! %s2

en: Add sitemap URL to the virtual robots.txt file.
uk: Додати URL файлу Sitemap в віртуальний файл robots.txt .

en: The virtual robots.txt generated by WordPress is used. A real robots.txt file must NOT exist in the blog directory!
uk: Використовується віртуальний robots.txt сгенерований WordPress. Реального файлу robots.txt НЕ ПОВИННО бути в каталозі блогу!

en: Advanced options:
uk: Додаткові опції:

en: Limit the number of posts in the sitemap:
uk: Обмеження кількості публікацій в Sitemap:

en: Newer posts will be included first
uk: Нові повідомлення мають бути включеними першими

en: Try to increase the memory limit to:
uk: Спробуйте збільшити ліміт пам'яті:

en: e.g. "4M", "16M"
uk: наприклад "4M", "16M"

en: Try to increase the execution time limit to:
uk: Спробуйте збільшити ліміт часу виконання до:

en: in seconds, e.g. "60" or "0" for unlimited
uk: у секундах, наприклад "60" або "0" для необмежного

en: Include a XSLT stylesheet:
uk: Додати таблиці стилів XSLT:

en: Full or relative URL to your .xsl file
uk: Повний або відносний URL до вашого. XSL-файлу

en: Use default
uk: Використовувати параметри за замовчуванням

en: Enable MySQL standard mode. Use this only if you're getting MySQL errors. (Needs much more memory!)
uk: Увімкнути стандартний режим MySQL. Використовуйте це тільки якщо ви отримуєте помилки від MySQL. (Потрібно набагато більше пам'яті!)

en: Upgrade WordPress at least to 2.2 to enable the faster MySQL access
uk: Оновіть WordPress, принаймні до 2.2,  з тим щоб увімкнути швидший доступ до MySQL

en: Build the sitemap in a background process (You don't have to wait when you save a post)
uk: Побудувати Мапу сайту у фоновому режимі (Вам не доведеться чекати, коли ви збережете публікацію)

en: Upgrade WordPress at least to 2.1 to enable background building
uk: Оновіть WordPress, принаймні до 2.1 щоб влючити побудову у фоновому режимі

en: Additional pages
uk: Додаткові сторінки

en: Here you can specify files or URLs which should be included in the sitemap, but do not belong to your Blog/WordPress.<br />For example, if your domain is www.foo.com and your blog is located on www.foo.com/blog you might want to include your homepage at www.foo.com
uk: Тут ви можете вказати файли, або URL-адрес, які повинні бути включені в Sitemap, але не належать до блогу/WordPress. <br/> Наприклад, якщо ваш домен www.foo.com і ваш блог знаходиться на www.foo.com/blog можна включити в вашу домашню сторінку www.foo.com

en: Note
uk: Примітка

en: If your blog is in a subdirectory and you want to add pages which are NOT in the blog directory or beneath, you MUST place your sitemap file in the root directory (Look at the &quot;Location of your sitemap file&quot; section on this page)!
uk: Якщо ваш блог знаходиться у підкаталозі, і ви хочете додати сторінок, які не в блозі, Ви повинні розмістити свій файл Sitemap в кореневий каталог (Подивіться на \"Місце знаходження вашого сайту файл&quot;Розділ на цій сторінці) !

en: URL to the page
uk: URL сторінки

en: Enter the URL to the page. Examples: http://www.foo.com/index.html or www.foo.com/home
uk: Введіть URL для сторінки. Приклади: http://www.foo.com/index.html or www.foo.com/home

en: Priority
uk: Пріорітет

en: Choose the priority of the page relative to the other pages. For example, your homepage might have a higher priority than your imprint.
uk: Виберіть пріоритет сторінки в порівнянні з іншими сторінками. Наприклад, ваша домашня сторінка, можливо, має більш високий пріоритет, ніж інші.

en: Last Changed
uk: Останні Зміни

en: Enter the date of the last change as YYYY-MM-DD (2005-12-31 for example) (optional).
uk: Введіть дату останнього зміни як РРРР-ММ-ДД (наприклад, 2005-12-31) (не обов'язково).

en: Change Frequency
uk: Зміна частоти

en: #
uk: №

en: No pages defined.
uk: Не зазначена жодна сторінка

en: Add new page
uk: Додати нову сторінку

en: Post Priority
uk: Пріорітет Публікації

en: Please select how the priority of each post should be calculated:
uk: Будь ласка, виберіть який пріоритет повинен бути розрахований для кожної публікації :

en: Do not use automatic priority calculation
uk: Не робити автоматичну калькуляцію приорітету

en: All posts will have the same priority which is defined in &quot;Priorities&quot;
uk: Всі публікацї, будуть мати такий же пріоритет, який визначений в &quot;пріоритети&quot;

en: Location of your sitemap file
uk: Місце росташування вашого файлу Sitemap

en: Automatic detection
uk: Автоматичне виявлення

en: Filename of the sitemap file
uk: Ім'я Sitemap файлу

en: Detected Path
uk: Знайдений Путь

en: Detected URL
uk: Знайдений URL

en: Custom location
uk: Місце розташування зазначене користувачем

en: Absolute or relative path to the sitemap file, including name.
uk: Абсолютний або відносний шлях до файлу Sitemap, в тому числі ім'я.

en: Example
uk: Приклад

en: Complete URL to the sitemap file, including name.
uk: Повний URL для файлу Sitemap, в тому числі ім'я.

en: Sitemap Content
uk: Зміст мапи сайту

en: Include homepage
uk: Включити домашні сторінки

en: Include posts
uk: Включити публікації

en: Include following pages of multi-page posts (Increases build time and memory usage!)
uk: Включити наступні сторінки декількох публікацій (збільшує час побудови та використання пам'яті!)

en: Include static pages
uk: Включити статичні сторінки

en: Include categories
uk: Включити категорії

en: Include archives
uk: Включити архіви

en: Include tag pages
uk: Включити сторінки тегів

en: Include author pages
uk: Включити сторінки авторів

en: Excluded items
uk: 	
    Виключені пункти

en: Excluded categories
uk: Виключити категорії

en: Using this feature will increase build time and memory usage!
uk: Використання цієї функції  збільшує час побудови та використання пам'яті!

en: This feature requires at least WordPress 2.5.1, you are using %s
uk: Ця функція вимагає, що найменьше WordPress 2.5.1, ви використовуєте %s

en: Exclude posts
uk: Виключити публікації

en: Exclude the following posts or pages:
uk: Виключити наступні публікації або сторінки:

en: List of IDs, separated by comma
uk: Перелік ID, розділених комою

en: Child posts won't be excluded automatically!
uk: Дочірні публікації не виключаються автоматично!

en: Change frequencies
uk: Зміна частоти

en: Please note that the value of this tag is considered a hint and not a command. Even though search engine crawlers consider this information when making decisions, they may crawl pages marked "hourly" less frequently than that, and they may crawl pages marked "yearly" more frequently than that. It is also likely that crawlers will periodically crawl pages marked "never" so that they can handle unexpected changes to those pages.
uk: Майте на увазі, що значення для цього тега розглядається як підказка, а не команда. Незважаючи на те, що сканери пошукової системи враховують цю інформацію при прийнятті рішень, вони можуть сканувати сторінки з позначкою \"щогодини " рідше, ніж сторінки з позначкою \ \"щорічно ". Імовірно також, що сканери будуть періодично сканувати сторінки з позначкою \ \"ніколи ", з тим щоб вони могли знайти несподівані зміни на цих сторінках.

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Posts
uk: Пулікації

en: Static pages
uk: Статичні сторінки

en: Categories
uk: Катергорії

en: The current archive of this month (Should be the same like your homepage)
uk: Поточний архів за цей місяць (Повинен бути таким самим, як ваша головна сторінка)

en: Older archives (Changes only if you edit an old post)
uk: Попередні архіви (змінються тільки тоді, коли ви редагуєте старі публікації)

en: Tag pages
uk: Сторінки тегів

en: Author pages
uk: Сторінки Автора

en: Priorities
uk: Пріоритети

en: Posts (If auto calculation is disabled)
uk: Публікації (Якщо авторозрахунок відключено)

en: Minimum post priority (Even if auto calculation is enabled)
uk: Мінімальний  пріоритет публікації (Навіть якщо автоматичний розрахунок було включено)

en: Archives
uk: Архіви

en: Update options
uk: Оновити опції

en: Reset options
uk: Скинути опції

en: XML-Sitemap Generator
uk: XML-Генератор Мапи сайту

en: XML-Sitemap
uk: XML-Мапа сайту
